Cemil Has Medikal Sempozyumun İlgi Odağı Oldu

Cemil Has Medikal Sempozyumun İlgi Odağı Oldu

Bu yıl ki teması Akupunktur ve GETAT Uluslararası Fikir Birliği olarak belirlenen WFAS Dünya Akupunktur ve GETAT Sempozyumu, 14-17 Kasım tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Hotel’de düzenlendi. Sempozyuma katılan Cemil Has Medikal Ar-Ge Müdürü Hakan Has, firma olarak çok iyi geri dönüşler aldıklarını ifade etti.

Hakan Has
kongre hakkında: “Cemil Has Medikal olarak Kasım ayında düzenlenen, bu yılki teması “Akupunktur ve GETAT Uluslararası Fikir Birliği” olarak belirlenen WFAS Dünya Akupunktur ve GETAT Sempozyumu’nda, yeni ürünümüz olan Fortem Ozon Sauna cihazımızla birlikte standımızda yerimizi aldık. Yerli ve yabancı birçok katılımcının ilgi gösterdiği sempozyum, şirketimiz açısından verimli geçmiştir. Standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize yerli üretici olarak, üretimi tamamen firmamıza ait olan Salutem Medikal Ozon jeneratörünün yanı sıra, yine üzerinde firmamızın imzasının bulunduğu %100 yerli üretim olan Fortem Ozon Saunamızı tanıtma imkânı bulduk” dedi.
 
Ürettikleri cihazların özelliklerinin dünyada tek bir cihazda olduğunu belirten Has, bu nedenle yabancı katılımcıların da dikkatini çektiğini ve kongrede yoğun ilgiyle karşılaştıklarını şu sözlerle anlattı: “Fortem Ozon Sauna, gerçek far-İnfared ve su buharlı ozon sauna olması, aroma terapi özelliği 50 µg’a kadar ozon üretebilen gerçek bir ozon jeneratörüne sahip olması ve şık tasarımı ile standımızın ilgi odağı oldu. Tüm bu özelliklerin tek bir cihazda olması Fortem Ozon Sauna’ya dünyada tek olma ayrıcalığını vermiştir. Dolayısıyla yerli ve yabancı katılımcıların ilgi odağı olup takdir almıştır.”
 
Her anlamda verimli dönüşler aldıklarını belirten Hakan Has, “2019 WFAS’da almış olduğumuz ürün siparişleri ve ciddi yabancı distribütörlük girişimleriyle firmamız açısından verimli geçti. 25 yıl sonra WFAS sempozyumunun ülkemizde düzenlenmesi bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Organizasyonda konusunda uzman pek çok isim yer aldı. Çok önemli konularda bilgi paylaşımlarında bulunuldu. Bu anlamda, bu gibi organizasyonların ülkemizde yapılması bizler için ayrı bir önem taşıyor” diye ekledi.