İyileşmenin Anahtarı İçimizde

İyileşmenin Anahtarı İçimizde

Hastalıklar, aslında birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıksa da semptomların henüz görülmemesi hasta olmadığımız anlamına gelmiyor. Bu nedenle artık yeni yaklaşımda hastalık değil, sağlık yönetimi önem kazanıyor. Sağlıklı ve genç kalmanın yanı sıra kendine yatırım yapmak isteyenlere sunduğu sağlık yönetimi sistemiyle Infinity Regenerative Clinic; bedeni yeniden yapılandırarak, doğasında zaten var olan kendini yenileme ve iyileştirme yeteneklerini yeniden kazandırıyor.
 
Sağlıklı, genç ve dinamik bir vücuda sahip olmak için yeterince cilt bakımı ve egzersiz yaptığımızı düşünürüz. Ancak yaşlandırmayı durdurmak için dışarıdan gerçekleştirdiğimiz müdahaleler sınırlı bir etki yaratıyor. Yaşlanmanın kaçınılmaz olduğu bilinse de erken yaşlanmanın etkilerini geciktirici birçok yöntem deneniyor. Bununla baş etmenin en etkili yöntem ise ilk olarak kapsamlı bir program çerçevesinde toksik kalıntı biriken bedenin tüm organ ve dokularının arındırılması, devamında yıpranmış ve fonksiyonları yetersizleşmiş organların onarılması ve son olarak da bedenin hücresel bazda bir bütün olarak yeniden yapılandırılmasından geçiyor.
 
Birçok hastalık bağışıklık sistemindeki bozukluklardan kaynaklanır. Diğer bir deyişle bağışıklık sistemimiz yeterince iyi ve çalışır durumda olduğunda hasta olmamak ya da o hastalığı kolaylıkla yenmek mümkündür. Toksin yükünün artması bir anlamda sağlığın bozulması anlamına gelmektedir. Herhangi bir nedenle bedenimize giren toksinler, alerjenler ya da stres faktörlerini kontrol altına almaya çalışan reaksiyonlar, bağışıklık sisteminin dengesini bozar ve bağışıklık sistemi hemen alarm durumuna geçer. Böyle durumlarda bağışıklık sistemimiz yeniden güçlendirilmelidir. Vücudumuza zarar veren bu zehirli kimyasallar; organlarımızı ve hücrelerimizi tahrip eder. Çevremizin ve bedenimizin ürettiği toksinlere karşı yapılan bedensel arınma uygulamaları, sistemlerimizin yetersiz kalması halinde toksin yükünü dengeler.  
 
Gençleşmenin temel mantığı ise büyük oranda iç organlarımızla ilgili bir durumdur. Yenileyici, gençleştirici, yaşam uzatan kür ve programlar, bedenimizin metabolik takvimine uyumlu olarak ve onun sağlıklı biçimde yenilenmesini sağlayacak şekilde etki eder. Cildimiz de dahil organlarımızın yanı sıra bütünde bedenimizin yeni kalmasını sağlar. Her yıl periyodik olarak yapılan bu uygulamalar genç ve sağlıklı kalarak uzun bir yaşamı güvence altına alır. Infinity Regenerative Clinic tarafından başarıyla uygulanan fonksiyonel, integratif, intercellular recovery tedavilerle yaşlanma sürecinin hızı durdurulabilir, daha da ötesinde önemli oranda gençleşme sağlanabilir.