ZADE VITAL İLE YAZ LEKELERİNE ELVEDA                                        

 

                                        

Anadolu’nun endemik bitkilerinden ilham alan Zade Vital,  yaz mevsiminde oluşan güneş lekelerine Cold Press Kayısı Çekirdeği Yağı ile doğal çözümler sunuyor.

 

Cilt lekeleri erkeklerde de görülse de genelde kadınların korkulu rüyasıdır. Melanin pigmentinin ciltte birikmesiyle ortaya çıkan cilt lekeleri, kimyasal ürünler, kozmetik ürünleri, solaryum gibi doğal olmayan bronzlaşma nedeniyle de meydana gelebilir.

 

Yaz boyunca maruz kalınan güneş ışınlarının ciltte oluşturduğu lekelere karşı kullanılan Cold Press Kayısı Çekirdeği Yağı, ciltte yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilme özelliğine de sahip… Esansiyel yağ asitlerince zengin olan ürün, cildin daha parlak ve canlı görünmesini destekler.

 

Lekelerin giderilmesine doğal bir destek olan Cold Pressed Kayısı Çekirdeği Yağı, Zade Vital Tesisleri’nde uluslararası GMP (İyi üretim Uygulamaları) standartlarında üretiliyor. Kayısı çekirdeği yağı, cilt lekelenmesi sorunlarında ve cilt lekelerinin açılmasında haricen destek amaçlı kullanılabilmektedir.