ZADE VİTAL İLE KOLAJEN KAYBINA ELVEDA!

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, yeni ürünü UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen sayesinde kolajen kaybından kaynaklanan kas ve eklem ağrılarına karşı destek sunuyor.

Zade Vital, yeni ürünü UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen ile eklem ağrılarını hafifletmeye yardımcı oluyor. Vücudun en önemli proteini olarak görülen kolajen, kas ve cilt hücrelerini koruyarak bağ dokusunu güçlendirir. Yaşlanma, hareketsizlik, sağlıksız beslenme ve stres gibi nedenlerle artan kolajen kaybı hareket kısıtlılığına neden olur ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler.

UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen, eklem rahatsızlıklarını minimize ediyor. Yetişkinlerde, klinik verilerle gösterilmiş eklemde dayanıklılık, mobilite, canlılık ve esnekliği arttırıcı etkilerinin yanısıra ekrem ağrıları, şişlik, kırışıklık, kuruluk ve sabah sertliği gibi problemlerde de olumlu değişime katkı sağlıyor.

Glukozamin+kondroitin kombinasyonlarına göre daha yüksek etki sağlayan UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen, yenilikçi etki mekanizmasıyla, eklem hasarları, immun süreçleri ve eklem inflamasyonunu baskılamada güçlü ve etkili bir destek sağlar.

FDA (U.S. Food Drug and Administration / ABDGıda ve İlaç Kurumu) tarafından GRAS statüsü ile güvenilir ve zararsız olarak kabul edilen UC-II ürünü diğer yandan New Dietary Ingredients (NDI) / Yeni Beslenme Bileşeni listesine de eklenerek güvenilirliğini kanıtlıyor.

Günün her saati, aç-tok farketmeden kullanılabilen, küçük ve etkili kapsülü ile kullanım kolaylığı sağlayan UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen, kolayca tolere edilebiliyor.

Zade Vital Tesisleri’nde Uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilen Zade Vital UC-II Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kolajen sadece eczanelerde, doktor ve eczacıların danışmanlığında sunuluyor.

Zade Vital ürünleri ilaç değildir, doğal besin desteğidir ve tedavi amaçlı kullanılmaz.