Serap Öcal Yayın Danışma Kurulumuzda

Sağlık sektörüne özel, ulusal yayın yapan dergimiz Sağlığa Bakış’ın Yayın Danışma Kurulu’nda artık Serap Öcal da bizimle. Aramıza hoş geldiniz Serap Hanım.

Serap Öcal Kimdir?
Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Çeşitli kurumlarda sırasıyla muhabir, editör, kurumsal iletişim yönetmeni, koordinatör ve danışman olarak çalışma fırsatı buldu. Halen dijital strateji ve sosyal medya kampanyaları geliştirme, dijital PR, konsept ve kampanya çalışmaları, kongre/seminer/toplantı/etkinlik yönetimi multimedia çalışmaları ve danışmanlık konularında çalışmalarını sürdürmekte. Startup projeler ve mobil uygulamalar üzerinde çeşitli teknoloji vakıfları ile her an yeni şeyler öğrenerek kendimi geliştirmekte. İnovasyon ve fütürizm konusunda sağlık sektörü özel ilgi alanını oluşturmaktadır.
Serap Öcal üniversitelerde, dernek organizasyonlarında ve kongrelerde multichannel pazarlama, inovasyon, marka yönetimi alanında sunumlar ve bilinçlendirme eğitimleri vermekte. Sosyal Pazarlama, Pazarlama Araç ve Tekniklerinin Ürün ve Hizmete Uygulanması, Kurumsal İletişim Faaliyetlerinin Önemi konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta.