Gelişen Bebek Teknolojileri Annelerin Yardımcısı

Gelişen Bebek Teknolojileri Annelerin Yardımcısı

Gelişen sağlık standartları ve teknolojileri ile ebeveynler, anne bebek ürünlerinin öncelikle kalitesine ve sağlık açısından uygunluğuna dikkat ediyor. Marka ya da fiyattan önce, anneler işlevsel ve hayatı kolaylaştıran ürünlere yöneliyor. Tüketicilerin yeniliklere ve dijitalleşmeye hızla ayak uydurma eğiliminde olmasıyla inovatif atılımlarını artıran Wee Baby, teknolojiyi ürünlerine taşıyor.

Elektronik ürün kategorisinde yer alan Temassız Ateş Ölçer ve Şarj Edilebilir Göğüs Pompasıyla Wee Baby, anneler ve bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. 
Hızla gelişen teknoloji birçok alanda olduğu gibi anne bebek sektöründe de etkisini gösteriyor. Anneler artık zamandan tasarruf ettiren, teknoloji ile uyumlu ve pratik ürünleri tercih ediyor. Bu değişimi gözlemleyen ve sürece hızlı bir şekilde uyum sağlayan Wee Baby, değişen ihtiyaçları ve trendleri göz önünde bulundurarak geliştirdiği ürünleriyle anneler ve bebeklerin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Özellikleriyle içinde ilkleri taşıyor
Elektriğe ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanılabilen göğüs pompaları düzenli sağım yapan annelere yardımcı oluyor. Wee Baby’nin Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompası, bebeklerin daha uzun süre anne sütüyle beslenmesini sağlıyor. Özellikleriyle içinde ilkleri taşıyan Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompası, annelerin sosyal yaşamlarını etkilemeden sütlerini pompa konforuyla sağıyor. USB ve taşınabilir güç kaynaklarıyla uyumlu olan pompa avuç içine sığabilen boyutuyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yeni nesil teknoloji ile üretildi
Wee Baby’nin son teknolojiyle tasarladığı bir diğer ürün ise; Temassız Ateş Ölçer.  Yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçer teknolojisiyle üretilen cihaz, alından 3 cm - 5 cm uzaklıktan vücut sıcaklığını ölçüyor.  Japon sensör sistemiyle bebeğin ateşi daha vücuda temas etmeden ölçümleme yapıyor ve bu sensör sayesinde arka arkaya yapılan ölçümlerde farklı sonuç almanın önüne geçiliyor. Vücut modunda üç renkli arkadan aydınlatma göstergesi ve yüksek ateş sesli uyarı özellikleri bulunuyor. Ateş ölçer aynı zamanda bebek biberonunun, banyosunun, oda sıcaklığını ölçümleyebiliyor. Uyuyan bebekler için sessiz mod seçeneği de bulunan cihazın, son 32 sıcaklık ölçümünü hafızada tutma özelliği de bulunuyor.