Zade Vital’den Yeni Vitamin Kaynağı!

Zade Vital’den Yeni Vitamin Kaynağı!

Bağışıklık sisteminin normal işleyişine destek olmak ve korunmak için Zade Vital’in GMP standartlarında üretilen yeni C Vitamini kombine içeriği ile zengin bir formül sunuyor.

Yetişkin sağlığı için gerekli bir vitamin olan C Vitamini; bağışıklık sistemine katkıda bulunur. Ayrıca normal enerji oluşum metabolizmasına ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.
Formülasyonda yer alan Standardize Zeytin Yaprağı ekstresinin ana etken maddesi oleuropeindir. Yapılan bilimsel çalışmalarda oleuropein’in yaşlanma karşıtı etkiye sahip olduğu bildirilmiştir.

Her bir efervesan tablet ve/veya saşe 1000 mg C vitamini, 20 mg zeytin yaprağı ekstresi, 15 mg Vitamin B12, 10 mg çinko bulunan C Vitamini, zengin içeriğiyle bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Türkiye’nin sağlıklı yaşam markası Zade Vitalin ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretim yapılan tesislerinde, Cold Press (Soğuk Press) yöntemiyle, doğal olarak elde ediliyor. Sadece eczanelerden ulaşabileceğiniz Zade Vital'in hiçbir ısıl veya kimyasal işlem görmeden üretilen doğal besin destekleri, cildinizin sağlığına ve güzelliğine doğal yollarla katkı sağlıyor.
 
ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital; Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital markası ile sağlık alanında fark yaratmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.